جاذبه های تایلند | 0 روز

جاذبه های تایلند

جزئیات سفر

پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل های تایلند

 

پاتایا از نظر سرسبزی و تنوع گردشگری بسیار برای مسافرین منطقه اهمیت دارد. زیباترین و رویایی ترین مناظر را شما می توانید در تایلند ببینید و البته پاتایا بسیار در این بخش اهمیت دارد به طوریکه سالانه افراد زیادی تور پاتایا رو خریداری می کنند. یکی از جاذبه هایی که شاید کمتر به آن فکر کرده اید پارکی است که در آن سنگ های عجیبی که عمر چند میلیون ساله دارند، نگهداری می شوند.

برای رفتن به این پارک زیبا باید حدود 9 کیلومتر به خارج از خود شهر پاتایا خارج شد و بعد از آن به این پارک برسید، در واقع جاذبه های این پارک تنها چند تکه سنگ قدمت دار نیستند.

در پارک زیبای سنگ های چند میلون ساله، انواع و اقسام درختان و سبزواره هایی وجود دارد که می توان از نمونه ی آنها به درخت های همیشه سرسبز اشاره کرد.

البته سنگ های مشهور همان صخره های بزرگ و غول پیکری هستند که محیط پارک را تزئین کرده اند.

از همه جالب تر این است که در این پارک بخشی وجود دارد که نام آن مزرعه کروکودیل ها است. تعداد کوروکودیل های این مزرعه حدود 1000 تا قید شده و این بسیار هیجان انگیز است. البته حیوانات دیدنی این پارک به کروکودیل ها ختم نمی شود. انواع حیوانات دریایی مثل گربه ماهی ها و حتی حیوانات وخشی مثل نوعی خرس کمیاب، ببر، پلنگ و ... و تعدادی از نوع پرندگان همه در این پارک نگهداری می شود.

بافت چمن ها و گل های زینتی این محل بسیار زیبا هستند و می توان از آنها به عنوان نمونه هایی از برترین چمن و گلهای پارک های دنیا یاد کرد.

 

 

 

 

 


بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *