» قیمت بلیط پروازهای داخلی

قیمت بلیط پروازهای داخلی

 

 

لازم به ذکر است پرواز از فرودگاه اراک به شهرهای مذکور برقرار نمی باشد.

 جدول کنسلی پروازها

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 جهت پرواز در کلیه مسیرهای داخلی با هریک از شرکت های هواپیمایی آسمان، ایران ایر،ایران ایر تور، ماهان، آتا، قشم ایر

 و ترکیش ایرلاین می توانید حضوری یا تلفنی، بلیط خود را از آیلارگشت تهیه فرمایید.

 

 

 جهت چک کردن پرواز مورد نظر خود با پروازهای ایران ایر، می توانید به این لینک مراجعه کنید و سپس بلیط خود را به آیلارگشت سفارش دهید.

 

 

 

 برنامه پروازهای هواپیمایی آتا از تاریخ 01/11/1392 الی 30/11/1392

         

 

مسیرهای پروازهای هواپیمایی آتا 

 

 

  برنامه پروازهای ایران ایر تور تا تاریخ 8 فروردین93  

 

 

 

 مسیر پروازهای هواپیمایی ایران ایر تور

 

 

  نقشه مسیرهای پروازی قشم ایر 

.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

  • نماینده فروش بلیط هواپیمایی ترکیش ایر در اراک

شرکت هواپیمایی ترکیش ( Turkish Airlines)‏، هواپیمایی ملی کشور ترکیه و  اولین شرکت هواپیمایی تاسیس شده در ترکیه است که مقر  آن در  استانبول قرار دارد. خطوط هوایی ترکیه بعنوان "بهترین شرکت هواپیمایی اروپا و اروپای جنوبی" و نیز "بهترین شرکت هواپیمایی در زمینه ارائه خدمات کترینگ در بخش فرست کلاس" برگزیده شده است.

برای آگاهی از  برنامه پرواز خود می توانید به وب سایت شرکت هواپیمایی www.turkishairlines.com  مراجعه کنید وپس از چک کردن، بلیط  موردنظر خود را به ما سفارش دهید.

 شرکت ترکیش ایرلاین هم اکنون به 227 نقطه جهان پرواز می کند. در ایران نیز از 6 شهر تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، کرمانشاه پرواز مستقیم به استانبول دارد.

 

  •  نماینده فروش بلیط هواپیمایی لوفتانزا 

  لوفتانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی در آلمان است و در حال حاضر هر روز یک پرواز رفت و برگشت از فرودگاه فرانکفورت به فرودگاه بین المللی امام خمینی دارد. اگر میخواهید بلیط خود به مسیر آلمان را در اراک دریافت کنید میتوانید با مراجعه به سایت این شرکت هواپیمایی  www.lufthansa.com  میتوانید اطلاعات پرواز مورد نظر خود را چک کنید و سپس بلیط خود را به ما سفارش دهید.

 

 

  • هواپیمایی امارات (Emirates Airlines) یک شرکت هواپیمایی متعلق به امارات متحده عربی است و دفتر آن در شهر دبی قرار دارد. این شرکت متعلّق

به گروه امارات است و پروازهای منظم روزانه‌ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی انجام می‌دهد.